O GWDZIE

O GWDZIE

O GWDZIE
Sekcja 1

Szanowni Państwo,

GWDA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest polskim przedsiębiorstwem, łączącym długoletnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na środowisko.

Nasza spółka od ponad 20 lat nieustannie świadczy usługi oczyszczania ścieków komunalnych dla miasta Piły, robiąc to w myśl zasady zrównoważonego rozwoju, kładąc nacisk na kształtowanie relacji pomiędzy wzrostem gospodarczym, a dbałością o środowisko i zdrowie człowieka.

Bardzo wydajna kompostownia, innowacyjna termomodernizacja budynków, nowoczesne pompy ciepła odzyskujące energię ze ścieków czy własne zasilanie z farmy fotowoltaicznej, to tylko niektóre z działań przeprowadzonych przez GWDA sp. z o.o. na przestrzeni ostatnich lat.

Sekcja 2

Na bazie odpadowej materii organicznej produkujemy szereg wysokiej jakości, certyfikowanych produktów o właściwościach nawozowych, wychodząc z założenia, iż osad ściekowy nie jest tylko odpadem, ale materiałem na bazie którego można wytwarzać niezwykle cenne dla środowiska produkty.

Silna motywacja w dążeniu do nieustannego rozwoju w połączeniu z wysoce wykwalifikowaną i bogatą w doświadczenia kadrą pracowniczą, pozwala nam systematycznie osiągać zamierzone efekty, czego najlepszym wyrazem niech będą liczne wyróżnienia Spółki na arenie ogólnokrajowej.

Biorąc pod uwagę szerokie spektrum oferowanych przez GWDA sp. z o.o. towarów i usług, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Spółki.