telefon: 67 211 35 52email: biuro@gwda.pl

Kontakt

Dane teleadresowe

GWDA sp. z o. o.
ul. Na Leszkowie 4
64-920 Piła

tel. 67 211 35 52
email: biuro@gwda.pl
NIP: 764-23-52-589
KRS: 0000074361
REGON: 572051342
BDO: 000009560

ePUAP: /GWDAspzoo/SkrytkaESP

Telefony dyżurne

Dyspozytornia:

tel.: 67 211 35 35
kom. 600 323 569

Portiernia:

67 211 35 20
Interesantów przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00

Biuro Zarządu

Prezes Zarządu

dr inż.
Tomasz Wojciechowski

Asystent Prezesa Zarządu

Olga Majchrzak
tel.: 67 211 35 42
tel. kom.: 602 218 969
email: majchrzak@gwda.pl

Specjalista ds. Systemów i Audytów - Pełnomocnik ds. SZJ, SZŚ i EMAS

Angelika Sikora
tel.: 67 211 35 17
email: sikora@gwda.pl

Specjalista ds. inwestycji i funduszy zewnętrznych

Wojciech Łastowski
tel.: 67 211 35 51
email: lastowski@gwda.pl

Dział Organizacyjno-Prawny

Kierownik Działu Organizacyjno-Prawnego

Kinga Bartol
tel.: 67 211 35 51
email: bartol@gwda.pl

Specjalista ds. administracji

Beata Kondracka
tel.: 67 211 35 52
email: kondracka@gwda.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Kierownik Działu Finansowo-Księgowego

Alicja Dorsch
tel.: 67 211 35 25
email: ksiegowosc@gwda.pl

Księgowa

Aleksandra Borysewicz
tel.: 67 211 35 25
email: ksiegowosc@gwda.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Karina Czermak
tel.: 67 211 35 27
email: kadry@gwda.pl

Młodszy referent ds. księgowości

Karolina Wajs
tel.: 67 211 35 13
email: wajs@gwda.pl

Pracownik administracyjny

Marta Prażyńska
tel.: 67 211 35 40
email: prazynska@gwda.pl

Zakład Oczyszczania Ścieków

Kierownik Zakładu Oczyszczania Ścieków

Zbigniew Piechowiak
tel.: 67 211 35 55
email: piechowiak@gwda.pl

Dział Utrzymania Ruchu

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Mirosław Mikołajczak
tel.: 67 211 35 19
email: mikolajczak@gwda.pl

Główny Mechanik

Karol Rak
tel.: 67 211 35 39
email: rak@gwda.pl

Główny Automatyk

Grzegorz Różański
tel.: 67 211 35 36
email: rozanski@gwda.pl

Główny Energetyk

Mateusz Woźniak
tel.: 67 211 35 15
email: wozniak@gwda.pl

Zakład Przetwarzania Odpadów

Kierownik Zakładu Przetwarzania Odpadów

Karol Umeniuk
tel.: 67 211 35 23
tel. kom.: 606 304 387
email: odpady@gwda.pl

Główny specjalista ds. gospodarki odpadami i ppoż

Agnieszka Ratajszczak
tel.: 67 211 35 21
tel. kom.: 607 650 609
email: ratajszczak@gwda.pl

Rejestrator / Mł. specjalista ds. gospodarki odpadami

Aneta Skarupska
tel.: 67 211 35 43
tel. kom.: 607 929 110
email: skarupska@gwda.pl