telefon: 67 211 35 52email: biuro@gwda.pl

O Spółce GWDA

GWDA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest polskim przedsiębiorstwem, które łączy wieloletnie doświadczenie z innowacyjnym spojrzeniem na środowisko. Spółka od ponad 25 lat świadczy usługi oczyszczania ścieków komunalnych dla miasta Piły.

Kładziemy nacisk na kształtowanie relacji pomiędzy wzrostem gospodarczym, a dbałością o środowisko i zdrowie człowieka. Nasze działania realizowane są w myśl zasady zrównoważonego rozwoju. Wydajna kompostownia, innowacyjna termomodernizacja budynków, nowoczesne pompy ciepła odzyskujące energię ze ścieków czy własne zasilanie z farmy fotowoltaicznej, to tylko niektóre z działań przeprowadzonych przez GWDA sp. z o.o. na przestrzeni ostatnich lat.

Na bazie odpadowej materii organicznej produkujemy szereg certyfikowanych produktów o właściwościach nawozowych, wychodząc z założenia, że osad ściekowy jest materiałem, na bazie którego można wytwarzać niezwykle cenne dla środowiska produkty.

Widok oczyszczalni ścieków z lotu ptaka.

Silna motywacja w dążeniu do nieustannego rozwoju w połączeniu z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, pozwala nam systematycznie osiągać zamierzone efekty, czego najlepszym wyrazem są liczne wyróżnienia Spółki na arenie ogólnokrajowej. Spółka jest też aktywnym członkiem wielu organizacji i stowarzyszeń branżowych europejskich krajowych i lokalnych. Współpracujemy z European Compost Network, Instytutem Gospodarki o obiegu zamkniętym, Izbą Gospodarczą Północnej Wielkopolski, Stowarzyszeniem „Biorecykling”, Pilskim Klastrem Energetycznym, Polskim Zrzeszeniem Klastrów Energii oraz Stowarzyszeniem Polski Wodór. Współpracujemy także z Akademią Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile oraz Nadnoteckim Instytutem UAM w Pile w zakresie badań i rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Spółki.